Linky na rybárske weby, e-shopy, rybárske obchody, rybarske predajne, rybarske internetove obchody, rybarske potreby ON Line

rybárske potreby háčik

Najväčší slovenský rybársky internetový obchod www.hacik.sk


Kompletný rybársky sortiment (udice, navijaky, multiplikátory, nástrahy, návnady, krmivá, dipy, sonary, člny, oblečenie, zavážacie loďky, atď.) nájdete v najväčšom rybárskom internetovom obchode, Háčik.sk.

Tento web naviac ponúka v rubrike Nákupný Poradca užitočné rady pri výbere udice a navijaku na rôzne rybolovné techniky, rybárskeho člna, vlascov, atď. Rovnako aj návody, tipy a rady, ako byť pri love vybraného druhu ryby úspešný, a to v rubrike Rybársky Poradca. V Rybárskom Blogu zas môžete vy sami popísať vaše skúsenosti (nielen) s lovom kaprov, ale aj sa zapojiť do diskusie.

Sledovať novinky môžete aj na Facebooku - fanpage Rybárske potreby Háčik

 

   
Rybárska Televízia

Rybárska Televízia - relácia pre každého rybára o rybách a rybolove


Relácia Rybárska Televízia prináša v pravidelných intervaloch vždy nové a nové príspevky a reportáže od vody o tom, ako byť čo najúspešnejší v rôznych rybolovných technikách.

Moderátor relácie Peter Martiš vás so svojim tímom zasvätí do tajov lovu kapra, dravých rýb, sumcov, spolu s úspešnými ligovými pretekármi a rybármi z rôznych rybolovných techník, ako je lov na feeder, lov kaprov na boilies, prívlač, muškárina, sumčiarina sa pravidelne stretáva pri vode, aby vám vždy priniesol skvelé tipy, ako na riečnych a jazerných protivníkov.

Sledujte relácie Rybárska Televízia alebo fanpage Rybárska Televízia.

 

055 / 6771666

info@azrybar.sk

Navrch stránky